gbelynet

Novinky

 • Zvýšenie rýchlosti internetu
  19. november 2019

  Vážení klienti!
  V súvislosti s pokračujúcim rozvojom a modernizáciou celej siete Gbelynet Vám radi oznamujeme ďalšie zvýšenie nami poskytovaných rýchlostí. Program s vysokou rýchlosťou Vám aktivujeme automaticky pri zachovaní výšky mesačného poplatku.

  Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 • Prvá optická sieť v Gbeloch!
  28. február 2019

  Ako prví v meste Gbely Vám prinášame možnosť pripojenia do internetu prostredníctvom optickej siete Gbelynet. Čo to pre Vás znamená? Predovšetkým to, že teraz budete mať ako prví prístup k najmodernejším službám Internetu a digitálnej televízie, šírených po tejto optickej sieti.

  Internet, digitálna televízia i ostatné telekomunikačné služby, šírené po optickej sieti, sú oveľa spoľahlivejšie a rýchlejšie. Môžete tak sťahovať i odosielať neobmedzené množstvo dát rýchlosťou mnohonásobne vyššou ako je bežne  zvykom. V televízii môžete sledovať viac ako 100 programov, množstvo z nich vo vysokom rozlíšení a s priestorovým zvukom.

  Veríme, že Vás naša ponuka služieb po optickej sieti zaujala a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 • Digitálna televízia: nová a lepšia televízia!
  20. november 2017

  V spolupráci s poskytovateľom televízie – SledovanieTv.sk s.r.o. Vám prinášame novú interaktívnu televíziu priamo do Vášho televízora, počítača, tabletu i mobilného telefónu, a to i na dvoch zariadeniach súčasne!

  Televíziu nemusíte nijako inštalovať, je pre Vás dostupná na sledovanietv.sk. Pri prvom spustení sa bezplatne zaregistrujte, počas tejto registrácie Vám bude vytvorený užívateľský účet, pod ktorým sa ku sledovaniu televízie budete prihlasovať.

  Súčasťou ponuky je u všetkých programov i unikátna funkcia – Timeshift, teda možnosť pustiť si akúkoľvek reláciu až 7 dní späť a s nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah! Nemusíte už teda strácať čas u reklamy alebo ľutovať, že ste prepásli Váš obľúbený seriál.

 • Nové Všeobecné podmienky
  9. marec 2017

  Vážení klienti!
  Od 11. apríla 2017 vstupujú do platnosti nové Všeobecné podmienky poskytovania služieb siete Gbelynet Internet. Nové Všeobecné podmienky budú záväzné pre všetkých zákazníkov tejto služby.

 • Zvýšenie rýchlosti internetu
  1. august 2016

  Vážení klienti!
  V súvislosti s pokračujúcim rozvojom a modernizáciou celej siete Gbelynet Vám radi oznamujeme ďalšie zvýšenie nami poskytovaných rýchlostí.

  Zvýšenie rýchlosti pri zachovaní výšky mesačného poplatku prebehne automaticky u všetkých stálych zákazníkov.

  Viac informácií nájdete v aktuálnom cenníku.

  Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 • Nové tarify služieb
  1. júl 2014

  Vážení klienti!
  V súvislosti s pokračujúcim rozvojom a modernizáciou celej siete Gbelynet Vám radi oznamujeme ďalšie zvýšenie nami poskytovaných rýchlostí.

  Od 1.júla 2014 vstúpil do platnosti nový cenník služieb Gbelynet Internet. S novým cenníkom sa menia aj doteraz používané názvy tarifov. Nové tarify sú rovnocenné pôvodným tarifom a ich zavedenie nemá vplyv na spoplatnenie služieb.

  Základnou myšlienkou nových tarifov je jednoduchšie zaradenie jednotlivých služieb, zjednotenie a ich prehľadnosť a to hlavné : zvýšenie poskytovaných rýchlostí!

  Zvýšenie rýchlosti a zmena tarifu pri zachovaní výšky mesačného poplatku prebehne automaticky u všetkých stálych zákazníkov (zvýšenie sa netýka programov 5G mini, Home a Share – treba aktualizovať tarif).

  Viac informácií nájdete v aktuálnom cenníku.

  Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Aktuálne akcie

 • Prvá optická sieť v Gbeloch

  Najrýchlejší internet v meste. Až 800 Mbit/s

  Zrealizujeme Vám optické pripojenie úplne zdarma, pridáme mesiac služby zdarma na vyskúšanie a potom ešte 12 mesiacov pripojenia k internetu a digitálnej televízie so zľavou.

 • Nová a lepšia televízia!

  Balíček Štart Plus s unikátnou funkciou Timeshift

  Slobodne sa rozhodnite, čo budete sledovať, kedy si dáte prestávku a kedy si prehráte už odvysielanú reláciu.

 • Poriadne rýchly internet

  Extrémne rýchle a spoľahlivé pripojenie 50 Mbit/s mimo pokrytie optickou sieťou za akčnú cenu 11 € mesačne na prvých 12 mesiacov.