gbelynet

O nás

Spoločnosť RANSYSTEMS, s.r.o. sa špecializuje na pripojenie k internetu a výstavbu dátových sietí. Našimi zákazníkmi sú menšie firmy, úrady a veľa spokojných domácností. Svojou činnosťou pokrývame mestá Gbely, Brodské, Štefanov, Unín, Radimov, Smolinské, Petrova Ves, rekreačnú oblasť Adamov a ich blízke okolie.

Našou prioritnou službou je optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, ktoré zabezpečujeme po kvalitných dátových spojoch s veľkou prenosovou kapacitou a nízkou latenciou paketov. Osvedčené a v praxi odskúšané technológie nám umožňujú ponúkať spoľahlivé pripojenie k internetu.

Cieľom našej spoločnosti je udržať spokojnosť všetkých našich zákazníkov, zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb a investovať do nových technológií. Medzi hlavné priority našej spoločnosti patrí rýchla a dostupná technická podpora, schopnosť poskytnúť riešenie podľa špecifických potrieb klienta a kvalitná chrbticová sieť. Ak si vyberiete jednu z našich služieb, zaručujeme Vám profesionálny prístup, rýchlu inštaláciu a kvalitný servis.

Čo je to Gbelynet?

Gbelynet je obchodný názov vysokorýchlostnej komunikačnej siete, ktorá poskytuje časovo a dátovo neobmedzené pripojenie k internetu. Sieť je optimalizovaná predovšetkým pre potreby domácich používateľov a menších dynamicky sa rozvíjajúcich firiem.

Našou snahou je poskytnúť kvalitné a zároveň cenovo dostupné pripojenie k internetu, ako aj široké spektrum doplnkových služieb. Výhodou našej siete je budovanie komunity používateľov, ktorí medzi sebou môžu komunikovať, hrať sieťové hry a prípadne zdieľať multimediálne súbory a dokumenty.